Zaterdagcompetitie afgesloten met winst

Dankzij een “Schanklandje” heeft Son en Breugel de laatste ronde van de KNSB competitie afgesloten met een 4½-3½ overwinning tegen HMC Den Bosch 4. Winst van Hans en Luuc zorgde voor de eerste punten maar na verlies van Frits en Pieter en een remise van Wil stond het al snel 2½-2½. Op de overgebleven borden stonden Pierre en Peter beter terwijl Leo een stuk achter stond. Pierre zorgde snel voor het volgende punt zodat Peter de winst kon binnenhalen. Echter, in gewonnen stelling gaf hij zijn tegenstander de mogelijkheid tot eeuwig schaak. Deze wist dit niet op waarde in te schatten en gaf de partij op. meer schaakdetails hierover later. Daarmee was de overwinning binnen en sluiten we het seizoen af met een 5e plaats in de poule.

Avondcompetitie

Ook de NBSB avondcompetitie is inmiddels afgelopen. De laatste wedstrijd tegen de drie Torens C uit Tilburg werd met 2½-1½ gewonnen zodat ook hier een 5e plaats het eindresultaat is.

Dit bericht is geplaatst in Geen categorie. Bookmark de permalink.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *