Koploper na overwinning op Dubbelschaak’97

Het laatste verslag van dit jaar. Een verslag van het gelijkspel tegen Zundert ontbreekt maar wie wil kan het verslag van de tegenstanders lezen op de website van de Raadsheer. Voor de 3e ronde was een bezoek aan de ‘buren’ van Dubbelschaak’97 uit Boxtel nodig. In een bijna complete bezetting met alleen Erik-Jan als vervanger voor Leo bezochten we grand-cafe Rembrandt. Snel vielen de eerste nullen op de andere tafel door verlies van Wil en Hans. Alleen Erik-Jan kon hier een snelle overwinning tegenover stellen. Zelf verspeelde ik in de gulzigheid om een pion binnen te halen een paard en keek op dat moment tegen een verloren stelling aan. Mijn tegenstander gaf echter even later zijn toren weg zodat ik met enig geluk de partij winnend kon afsluiten. Peter had zijn partij inmiddels ook gewonnen zodat we met een 3-2 voorsprong alvast beneden konden analyseren.

Do volgende partijen waren minder duidelijk. Luuc besloot in een gewonnen stelling zijn paard te offeren. Het resultaat was echter een verloren stelling die zijn tegenstander niet op waarde schatte. Tot mijn verrassing melde Luuc zich niet veel later beneden met de winst. Met 2 gelukkige winstpartijen stonden we nu op 4-2. Voor Kristian was dit voldoende reden om remise aan te bieden wat aanvaard werd. Uiteindelijk bleven Pierre en zijn tegenstander nog lang doorspelen maar ook deze partij eindigde uiteindelijk in remise. Doordat zowel de Raadsheer als de Baronie verloren zijn we nu koploper in 6F. Onze tegenstanders zitten ons nog op de hielen dus promotie kan nog voorkomen worden.

Dit bericht is geplaatst in Geen categorie. Bookmark de permalink.

Geef een antwoord

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *